دوشنبه 11 فروردين 1399   23:53:34
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/28 يكشنبه
حذف استعلام های تکراری برای تسهیل مسیر سرمایه گذاری در استان گیلان
منصور مولائی پور در تازه ترین نشست نهاد بازار سرمايه گذاري خارجي گيلان که با موضوع تشریح فرآیند صدور مجوز فعالیت های کشاورزی و چالش های پیش رو برگزار شد، با تاکید بر بهبود فضای کسب و کار برای سرمایه گذاران در حوزه کشاورزی اظهار کرد: باید بتوانیم با حذف استعلام های تکراری مسیر سرمایه گذاری را برای فعالان اقتصادی تسهیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی این استان با اشاره به فعالیت پنج هزار بنگاه اقتصادی در استان گیلان، افزود: برخی دستگاه ها، زمان ارائه پاسخ استعلام ها را بسیار طولانی می کنند در حالی که همین روند موجب دلسردی سرمایه گذاران در گیلان می شود.

وی تصریح کرد: طبق اعلام نظام مهندسی کشاورزی گیلان، متوسط زمان ارائه پاسخ استعلام ها در استان های دیگر بسیار کمتر از گیلان است و این در حالی است که این استان به عنوان یک استان کشاورزی شناخته
می شود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: باید طبق قانون، حداکثر ظرف 15 روز، پاسخ استعلام ها از هفت دستگاه مربوط به امور کشاورزی باید اعلام شود و بیشتر از این زمان، تخطی از قانون محسوب می شود.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir