پنجشنبه 14 فروردين 1399   02:00:28
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/1 چهارشنبه
برگزاری نشست ستاد درآمد، توسعه و تجهیز منابع استان کهگیلویه و بویراحمد
نشست ستاد درآمد، توسعه و تجهیز منابع استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون وصول درآمدهای استانی با حضور حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رئیس ستاد درآمد استان، غضنفر آرام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دبیر ستاد درآمد استان و سایر اعضاء استانی این ستاد در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل اقتصادی استان در این نشست گفت: در ده ماهه سالجاری با برنامه ریزی، تعامل و همکاری خوب و موثر دستگاه های متولی وصول درآمد در استان، 96 درصد درآمد مصوب 10 ماهه وصول شده است و انشاء الله در فرصت باقی مانده تا پایان سال در تلاش هستیم تا به وصول کامل درآمدهای مصوب استان برسیم.
 

غضنفر آرام افزود: عمده درآمدهای ما از محل مالیات هست که عملکرد اداره کل امور مالیاتی استان در این بخش ضمن ایجاد رضایت و تکریم مودیان مالیاتی بسیار خوب و مطلوب بوده و سایر دستگاه ها نیز تلاش های بسیار خوبی در این راستا داشته اند.
 

وی گفت: انتظار داریم بعضی دستگاهها که هنوز به تحقق کامل وصول درآمدهای مصوب خود نرسیده اند، در این مدت باقیمانده با برنامه ریزی و تلاش بیشتر به تکالیف قانونی خود عمل نمایند.
 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این نشست گفت: تحقق وصول کامل درآمدهای مصوب استان تا پایان سال از اهم برنامه های این ستاد است که باید با تلاش بیشتر، تا پایان سال این موضوع مهم اجرایی و عملیاتی گردد تا استان از عواید وصول درآمدها منتفع گردد.
 

حسن نوروزی بیان داشت: مالیات بخش عمده درآمدهای ما را تشکیل میدهد که تلاشها در این بخش بسیار خوب هست اما سایر دستگاهها از جمله ثبت اسناد، انتقال خون و استاندارد و تحقیقات صنعتی نیز در انجام وظایف محوله و وصول درآمدهای مصوب خود بسیار خوب و موفق عمل نموده اند اما باز هم لازم هست تلاشهای بیشتری صورت گیرد چرا که مازاد درآمد به استان برگشت داده میشود.
 

وی افزود: سال گذشته نیز در همین راستا، مبلغی به استان اختصاص یافت که در بحث پرداخت پاداش بازنشستگان هزینه شد و کمک خوبی به استان بود.

در این نشست موارد مهم مربوط به وصول کامل درآمدها تا پایان سال مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir