تک خطی
1397/11/24 چهارشنبه
طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر دژپسند صورت گرفت؛
انتصاب پنج تن از اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت اقتصاد
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، طی احکام جداگانه ای، سه عضو اصلی شعبه پنجم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارتخانه، به همراه یک عضو علی البدل شعبه سوم همین هیات و یک عضو اصلی شعبه اول هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری را منصوب کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی این احکام، حجت اله صالحی، علی عسکری و عباس مرادپور را به عنوان اعضای اصلی شعبه پنجم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت اقتصاد منصوب کرد.
 

بر این اساس، علیرضا روحی علیائی و میر محسن طاهری تاری نیز به ترتیب به عنوان عضو علی البدل شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری و عضو اصلی شعبه اول هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت متبوع منصوب شدند.
 

این گزارش حاکی است، در متن احکام اعضای هیات های مزبور می خوانیم: به استناد ماده 2 قانون رسیدگی به تخلفات ادارای و ماده 3 آیین نامه اجرایی آن و بنا به پیشنهاد دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و نماینده وزیر در ماده 34 آیین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری، به موجب این حکم به مدت سه سال، به این سمت منصوب می شوید.
 

امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و در جهت انجام وظایف خطیر و مهم خود، همکاری لازم با دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و نماینده وزیر در ماده 34 آیین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری را داشته باشید.
 

توفیق و سربلندی شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

تمامی حقوق برای وزارت امور اقتصادی و دارایی محفوظ می باشد .

www.mefa.gov.ir